Європейська мрія: Краків+Прага

27 January 2016 // Просмотров: 860

Стоимость: від 173 євро 
Маршрут: Львів - Краків - Закопане - Прага - Кутна Гора - Чеський Штернберк - Львів
Количество дней: 5 
Даты заезда: 11.02; 22.03; 12.04
Транспорт: автобус

Вартість туру при оплаті:  

Більше 5 тижнів до початку туру - 173 €, 168 € (Діти до 12 років);

Більше 3 тижнів до початку туру - 183 €, 178 € (Діти до 12 років);

Менше 3 тижнів до початку туру - 198 €, 193 € (Діти до 12 років).

* Ціна вказана за 1-го при 2-х місному розміщенні.

** Оплата в гривні за курсом

У вартість входить:

• проїзд автобусом єврокласу

• проживання в готелі категорії 3*, сніданки (шведський стіл)

• екскурсії по програмі

• супровід керівника групи

• страхування

У вартість не входить:

• рекомендовані програми, факультативні екскурсії, вхідні квитки

• особисті витрати

• консульський збір - 35 євро (крім категорії громадян звільнених від оплати - пенсіонери, діти до 18 років... згідно угоди про спрощення візового режиму)

• збір ППВА (Візовий центр) - 25 євро/ос

Программа тура

День 1  

08:00 виїзд зі Львова.

Переїзд в Краків. Оглядова екскурсія по Кракову.

У Польщі є декілька столиць, Варшава - адміністративна, Закопане - зимова, ну а душа цієї країни в найцікавішому місті Краків. Неприступний, і в той же час привітний Вавель, торгівельні ряди Сукенніце, тут сувенір знайдеться для кожного, Ягелонський Університет, заплутані вулички старого міста, ну і як не загадати бажання під «хейнал», мелодію сурмача, яка ллється з вежі Маріанського костелу.

Поселення в готель. Ночівля.

День 2

Сніданок. Вільний день. Рекомендуємо: Закопане (15 євро). На півдні Польщі, у підніжжі єдиних в країні гір альпійського стилю, лежить містечко Закопане - «зимова столиця» Польщі. Центральною вулицею Закопане є вулиця Крупувки - все крутиться навколо неї. На Крупувках є ресторани, колиби, кафе, цукерні, піцерії, бари, магазинчики, кіоски із різноманітними дрібничками та із традиційними для Закопане сувенірами.

В кінці Крупувок є базар, де можна придбати сувеніри в гуральському стилі, скуштувати сир місцевого виробництва, так і купити собі необхідні речі.

Також пропонуємо водний комплекс Терма Буковина Татранська (5 євро): гірки, дитячі майданчики, сауни, 12 басейнів з хвилями, парою, течіями - наповнені водою з термальних джерел, температура якої 28-36°С

Повернення в Краків. Ночівля.

День 3

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Прагу. Поселення у готель. Прага - місто, в якому хочеться гуляти і гуляти, постійно відкриваючи все нові і нові місця! Сьогодні на тебе чекає Пражський Град - резиденція чеських монархів, де живе та працює президент, королівське містечко Градчани, Лоретта, всесвітньовідомий собор Св. Віта, ну і Карловий міст з Яном Непомуцьким де загадують найпотаємніші бажання. І все це - чудова і таємнича Прага! Вільний час.

Повернення в готель. Ночівля.

День 4

Сніданок. Виселення з готелю. Вільний день.

Пропонуємо факультативно міста, що звуться скарбницею і коштовністю Чехії - Кутну Гору та Чеський Штернберк (35 євро). Кожна вулиця в місті Кутна Гора, кожен будинок або храм «дихає» історією. Однією з найвідоміших визначних пам'яток міста є Собор Святої Варвари та Костніца - церква на кістках в які знаходиться люстра зроблена з людських кісток.

Чеський Штернберк – могутній старовинний готичний замок, зведений на скалі, в долині річки Сазави. Як і в багатьох інших чеських замках, у Чеському Штернберку представлена цікава експозиція, що відтворює історичні інтер'єри, картинна галерея, старовинні меблі, зброя та мисливські експозиції з трофеями.

або факультативно:

- Пропонуємо унікальну екскурсію Празьким Градом (20 євро). Тільки тут ти зможеш порівняти 2 Ейфелові Вежі. Здивувався? Думаєш, що до Парижу вже далеченько? Та ні,тут є своя вежа — Празька, і саме тут ти зможеш їх порівняти - французьку вежу та чеську. Все розпочинається з цікавої мандрівки панорамним трамвайчиком, після якої запрошуємона  екскурсію по Празькому Граді, де кожен будинок по-особливому гарний та має свою таємничу історію.А на завершення підйом на оглядовий майданчик Празької вежі, звідки відкривається неймовірна краса Праги!

- Після, запрошуємо тебе на прогулянку з вечерею на кораблику (25 євро) по р. Влтаві, легкий шум річкових хвиль за боротом підсилить твої враження від чарівної Праги, а шведський стіл відновить твої сили.

Збір групи. Нічний переїзд до Львова.

День 5

Прибуття до Львова.

 

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить